wojciech karpowicz zdjecie profilowe 2

Witaj Czytelniku i Czytelniczko 🙂

Z zamiłowania jestem przedsiębiorcą. Prowadzę własną działalność gospodarczą od ponad 20 lat. Decyzja o niezależnym sposobie zarabiania pieniędzy była i jest jednym z lepszych wyborów w moim dorosłym życiu. Od jakiegoś czasu moją dewizą stało się powiedzenie „twoje życie w twoich rękach”. Rozumiem przez to, że każdy możliwie zdrowy na ciele, umyśle i duszy człowiek, jest w stanie wziąć 100% odpowiedzialności za swoje życie. Za prawdziwe, bo sprawdzone przeze mnie w moim życiu, uważam znane twierdzenie, że życie ludzi składa się przeważnie nie z tego, co ich spotyka, ale z tego, jak reagują na to, co ich spotyka. Nic nowego? A jednak! Polecam Tobie zapoznanie się z DIETĄ MENTALNĄ, która wprowadziła olbrzymie pozytywne zmiany nie tylko w moim życiu.

Załamanie zdrowia punktem zwrotnym w moim życiu

Kiedyś, jeszcze przed 30-tką, zostałem doświadczony mało wygodną dla mnie chorobą. W rozwiązaniu problemu pomogła mi ludowa medycyna naturalna, choć w nowoczesnej formie żywności funkcjonalnej. Efektem mojego zadowolenia stała się pasja zarabiania pieniędzy na zdrowym stylu życia. Sposobem, funkcjonalne, bogate w enzymy roślinne spożywanie surowych owoców i warzyw w odpowiedniej jakości, ilości oraz różnorodności. Uznałem i uważam to, czyli codzienne przyjmowanie wyłącznie naturalnych przeciwutleniaczy, za ważny czynnik odpowiednio wyoskiej odporności organizmu. [Zobacz skąd brać ekologiczne warzywa i owoce kurierem do domu]. Po kilkunastu latach „siedzenia w temacie” mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że również biznes dający wartości w dziedzinie zdrowego stylu życia, to dla mnie gwarancja życia w harmonii pod względem zdrowotnym i socjalnym. Pomyśl, czy także dla Ciebie? [Sprawdź TUTAJ]

 

Zastanów się chwilę nad tymi pytaniami, które dokładnie opisują mój stan świadomości, czyli mnie:

  • Czy wiesz, że możesz każdego dnia mieć dużo energii życiowej i naturalnej chęci do działania, dzięki codziennemu stosowaniu naturalnych przeciwutleniaczy w postaci barwników roślinnych, zwanych flawonoidami?
  • Czy chcesz, żeby wysoka wartość skoncentrowanej, surowej diety owocowo-warzywnej chroniła Twoje zdrowie i aż o 50% każdego dnia spowalniała naturalny proces starzenia się Twojego organizmu?
  • Czy możesz więcej dowiedzieć się o łatwym wartościowym dostępie do zasadowej żywności funkcjonalnej o wysokiej jakości, przygotowanej w dużej różnorodności i w odpowiedniej ilości?
wojciech karpowicz zycie na 100%.png 1

Pokochałem podróże!
Stały się moją wielką miłością♥

Pod koniec lat 90-tych XX wieku 🙂 ukończyłem kulturoznawstwo na Uniwersytecie we Wrocławiu. Posiadam wrodzony stan umysłu nastawiony na nowe doświadczenia, chęć odkrywania życia, poznawania nowych ludzi i podróżowania. Wybrany kierunek studiów pozwalał mnie na poszerzanie horyzontów mentalnych. Sytuacja materialna jednak, zmuszała mnie równocześnie do szukania zajęć zarobkowych. Można powiedzieć, że już wtedy trafiłem do biznesu.

Biznes i zarabianie pieniędzy jak i kiedy to się zaczęło i co ostatecznie wybrałem

Wkrótce… jako jeszcze student, otworzyłem biuro zajmujące się pośrednictwem pracy dla studentów. Zaraz po studiach przez jeden rok próbowałem pracy etatowej, co jednak nie służyło za bardzo ani mnie, ani moim szefom. Ostatecznie parę miesięcy później założyłem własną działalność gospodarczą, którą w różnej formie prowadzę po dziś dzień.

Przez wiele lat zajmowałem się biznesem organizowanym w sposób „tradycyjny” zatrudniając ludzi oraz inwestując swoje pieniądze w usługi oraz produkty branży informatycznej i kosmetycznej. Gdy odkryłem, że już „nie mam” swoich firm, tylko firmy „mają mnie”, postanowiłem z tym „zerwać” i zająłem się biznesem „sieciowym” w modelu marketingu wielopoziomowego (zwanym również trafnie spersonalizowaną franczyzą, ponieważ 100% odpowiedzialności za swojej wyniki, a wcześniej relacje, to istota tej formy prowadzenia biznesu).

Postanowiłem kolejny raz sięgnąć po życiową fortunę, tym razem w branży zdrowego stylu życia. Istotą takiego biznesu jest nie tylko satysfakcja ze swoich sukcesów, ale też realna pomoc innym ludziom w kreowaniu i osiąganiu ich celów życiowych. Głównym motywem mojej działalności edukacyjnej i promocyjnej jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki i ochrony zdrowia poprzez codzienne i okresowe korzystanie z naturalnych przeciwutleniaczy (antyoksydantów) w postaci flawonoidów (barwników roślinnych). Związki te dostępne są w produktach marki Flavon i w sposób wyjątkowy radykalnie regenerują i odmładzają organizm od wewnątrz, przywracając i chroniąc zdrowie na długie lata życia.

Ważnym elementem programu Klubu Flavon jest również promowanie niezależności finansowej. Odbywa się to dzięki systematycznej, osobistej konsumpcji produktów Flavon, budowaniu na tym fundamencie zdrowego swojego osobistego stylu życia i edukowaniu w tym zakresie innych osób, potencjalnych Konsumentów i Liderów. Dotychczas około 10 tysięcy osób brało udział w spotkaniach, które miałem okazję organizować lub prowadzić.

wojciech karpowicz sdjecie profilowe 1

Wierzę mocno w CUD, czyli równowagę Ciała, Umysłu i Ducha. Zdrowy organizm, godna poziom systematycznie uzyskiwanych dochodów i wolny czas, pozwalają na spełnianie wielu marzeń. Do takiego stylu życia inspiruję każdego dnia, zachęcając do aktywnego działania 🙂

Wojciech Karpowicz