Witaj, na mojej stronie.

Od 2006 roku jestem aktywnym propagatorem zdrowego stylu życia oraz Liderem Klubu Konsumenckiego FLAVON, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji Ludzi świadomych zdrowotnie.

Promuję wiedzę na temat profilaktyki i ochrony zdrowia poprzez codzienne korzystanie z naturalnych przeciwutleniaczy (antyoksydantów) głównie w postaci enzymów roślinnych oraz flawonoidów (barwników roślinnych).

Flawonoidy to niezwykłe związki dostępne przede wszystkim w świeżych i naturalnie dojrzewających roślinach (najwięcej w owocach jagodowych oraz w zielonych warzywach).

Dzięki specjalnej technologii określanej biotransformacją, barwniki oraz enzymy roślinne w niezmienionej postaci znajdują się również w oryginalnych produktach marki FLAVON.

FLAVON w wyjątkowy i w 100% naturalny sposób radykalnie regeneruje i odmładza organizm od wewnątrz, przywracając i chroniąc zdrowie na długie lata. To również marka kojarzona z wolną przedsiębiorczością popartą naturalnym trendem zapotrzebowania na żywność przeciwstarzeniową. Możesz stać się naszym franczyzobiorcą i przyczynić się do rozwoju naszej społeczności.

Wierzę mocno w CUD czyli równowagę Ciała, Umysłu i Ducha. Zdrowy organizm, zamożność oraz wolny czas pozwalają na spełnianie marzeń.

Inspiruję i zachęcam do empatycznego działania każdego dnia.

 

Facebook: https://www.facebook.com/flavonpower