ŚWIETNIE! Idziesz jak burza 🙂

Pamiętaj, że mam dla Ciebie przygotowany 90-cio dniowy PLAN SUKCESU. Wskazówki dotyczące dokładnie tego, co trzeba zrobić, abyś TY zarabiał(a) więcej pieniędzy, przybliżył(a) się do realizacji Twoich marzeń, przestał(a) ganiać jak chomik w kołowrotku i odzyskał(a) czas dla siebie.

Pierwszy KROK za Tobą… lecimy dalej.

KROK 2
Sposoby zarabiania pieniędzy

Pieniądze można zarabiać na wiele sposobów!

Sam osobiście w swoim życiu doświadczyłem zarabiania pieniędzy na różne sposoby. Dobrze jest mieć świadomość tych sposobów. Wiedzieć, że są różne drogi, aby wybrać tą najlepszą dla siebie. Obejrzyj moje krótkie wideo obok.

Etat – zalety i wady

Na etacie pracuje największa liczba ludzi. Przyjęło się, że idzie się do szkoły, a po szkole szuka się pracy. To jest taka najbardziej powszechna droga „kariery”. Jakby wręcz przeznaczenie dla każdego człowieka. Etat nie jest ani zły, ani dobry. Po prostu jest. Należy wiedzieć jakie ma plusy i ograniczenia. Zdecydować również, czy i jak długo chcemy korzystać z tego sposobu zarabiania pieniędzy. Obejrzyj moje wideo obok.

Własna firma – czy to jest dla Ciebie

Form prowadzenia firmy jest wiele. Nowych możliwości znacznie przybyło, gdy dostęp do Internetu stał się powszechny na całym Świecie. Jednak, niezależnie od formy prowadzenia firmy, aby móc ją skutecznie rozwijać należy reprezentować inny od etatowego sposób myślenia. Przede wszystkim należy wziąć odpowiedzialność za wszystko. Prowadząc firmę, to Ty odpowiadasz, np. za wysokość zarobków, ilość klientów czy nawet atmosferę w zespole. Obejrzyj moje wideo obok.

Biznes Wolnych Ludzi…

To sposób budowania dochodu, który mnie najbardziej odpowiada. Jest to rodzaj biznesu funkcjonujący na całym Świecie już od lat 30-tych XX wieku. Pomysł zrodził się w USA. Twórcą tego sposobu zarabiania jest Carl Rehnborg, a nazwa biznesu to Multi Level Marketing, w skrócie nazywany MLM. Jest jak własny biznes, ale z bardzo ograniczonym ryzykiem, małym wkładem własnym na rozkręcenie i dużą szansą powodzenia oraz odniesienia sukcesu. Obejrzyj moje wideo obok.

Pamiętaj, że mam dla Ciebie

90-cio Dniowy Plan Sukcesu

Zatem możesz działać według konkretnych wskazówek! Podążaj za moimi podpowiedziami, a poprowadzę Ciebie ZA RĘKĘ, krok po kroku, do Twoich MARZEŃ!

LECIMY DALEJ!

wojciech karpowicz sdjecie profilowe 1

ZADANIE #2 DLA CIEBIE

KROK 2

Nowoczesna ekonomia rozwiązaniem dla Ciebie.

Sam zaczynałem jako student pochodzący z niezamożnej rodziny, mieszkając w  akademiku i myjąc okna osobom prywatnym lub w biurach różnych firm. Szybko zrozumiałem, że w ten sposób raczej nie dorobię się mieszkania ani samochodu, które wtedy były szczytem moich marzeń.

Z jednej strony miałem liczne kontakty z osobami zlecającymi mycie okien, z drugiej z „bezrobotnymi” i będącymi w nieustannej potrzebie finansowej studentami. To wystarczyło. Wkrótce koledzy z uczelni przychodzili do mnie po zlecenia na mycie okien, żeby dorobić.

Z czasem przestałem myć okna osobiście, dając kolegom te zlecenia, a sam zarabiać na tym procent od wartości każdego polecenia. Miałem też więcej czasu na pozyskiwanie coraz większej ilości zleceń.

Odkryłem, że to się bardziej opłaca. Mając procent z „obrotu”, czyli realizacji otrzymanych zleceń, miałem już i pieniądze i czas na inne rzeczy. Moja działalność doczekała się ze strony klientów również wielu rekomendacji, a więc nowych zleceń, za którymi sam już nie musiałem chodzić. Moge powiedzieć, że po jakimś czasie myliśmy już wszystko i wszystkim 🙂

Obejrzyj poniższe wideo, w którym opowiadam o tym, dlaczego właśnie wybrałem biznes MLM i dlaczego właśnie w tym sposobie zarabiania masz znacznie większe szanse na SUKCES, szczególnie w obecnym czasie powszechnego dostępu do INTERNETU!

Przeliczyłem, że gdy oddam np. 10 zleceń, to 10 osób wykona pracę, a ja mam tyle samo lub więcej zarobku z tego, niż gdybym musiał sam wykonywać tę pracę. Czyli mogłem zarobić, nie musząc w realizację tych zleceń wkładać swojego własnego czasu.

Zobaczyłem, że to jest KLUCZ do Wolności! Otworzyłem więc firmę. Potem działo się wiele różnych rzeczy 🙂 i w różnych kolejnych inicjatywach.

Obecnie od kilkunastu lat zajmuję się biznesem MLM właśnie z tego powodu, że zarabiam procent jako zysk z obrotu, który płaci mi wybrana firma za wcześniej raz wykonaną pracę. Dzięki czemu sam obecnie mam czas i pieniądze na robienie jeszcze innych rzeczy w swoim życiu.

Na podróże, na spędzanie czasu z rodziną, na grę w tenisa, na wyjście do kina lub na basen w środku dnia, gdy mam na to ochotę, czy po prostu na pozostanie w łóżku tak długo, jak zechcę.

Nie muszę chodzić do pracy, w tym pytać się kogoś, czy mogę i kiedy jechać na urlop. Moje życie należy do mnie.

Mógłbym Ciebie uczyć, jak założyć firmę i rozkręcać stacjonarny biznes. Jednak ma on wiele ograniczeń. To co robię od tych wielu lat, jest sprawdzoną i LEPSZĄ formą zarabiania pieniędzy jaką poznałem i której doświadczyłem, Nie zamierzam tego zmieniać. Mam zamiar dalej pomagać innym, a a więc również Tobie, dzięki temu pomagając również sobie.

Mój portfel jest zawsze pełny. Mój dochód jest powtarzalny co miesiąc i od dawna przekracza 10 tysięcy złotych miesięcznie.

W czasach powszechnego dostępu do Internetu postanowiłem zacząć dzielić się swoją zdobytą wiedzą i umiejętnościami z innymi ludźmi.

Wiem, że jest wiele osób w Internecie, które promują biznes MLM, jednak często one same dopiero zaczynają to robić.

Ja robię to od kilkunastu lat i bardzo się cieszę, że teraz mamy takie piękne czasy i możliwości dodatkowego robienia tego biznesu również przez Internet.

Właśnie tego zamierzam Ciebie nauczyć i pomóc Tobie w tym.

Czy chcesz iść ze mną tą ścieżką? Skorzystać z mojego doświadczenia i całego SYSTEMU INTERNETOWEGO, jaki dla Ciebie i dla innych osób przygotowałem, które zechcą się dowiedzieć jak skutecznie budować MLM w INTERNECIE? Czy rozważasz możliwość dołączenia do mojego Internetowego ZESPOŁU?

W tej chwili jeszcze niczego Tobie nie proponuję. Nie mówię, że masz coś kupić czy gdzieś się rejestrować. Zanim dojdziemy do konkretnego działania chcę Tobie  pokazać, co dokładnie robię i na czym to polega. Dopiero wtedy zdecydujesz, czy wchodzisz w tą współpracę ze mną, czy też może nie.

Proszę Ciebie o krótką odpowiedź, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony. Chcę wiedzieć, czy cokolwiek z tego, co na tej stronie przedstawiłem, zainteresowało Ciebie i czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co i jak robimy w naszym Internetowym ZESPOLE. Już wiesz, że zarabiamy tu pieniądze. Jeśli Ciebie to interesuje, to zaznacz odpowiedź i przejdziemy do KROKU 3.

KOD FORMULARZA ma zawierac nastepujace pytania

Po otrzymaniu formularza, wyślę Tobie dostęp do KROKU 3

Bardzo się cieszę, że tu Jesteś! W ten sposób wspólnie zmieniamy naszą mentalność, podejście do zarabiania oraz do drugiego Człowieka. TO jest moja MISJA. Cieszę się, że czujesz z tym rezonans i realizujesz kroki. Trzymam kciuki za Twoje sukcesy. Czekam na Ciebie wraz z całą społecznością w BIZNESIE WOLNYCH LUDZI!

biznes wolnych ludzi logo