wojciech karpowicz zdjecie profilowe 2

BRAWO! Gratulacje, za podjęcie decyzji 🙂

Mam dla Ciebie przygotowany 90-cio dniowy PLAN SUKCESU. Są to praktyczne wskazówki dotyczące tego, co trzeba zrobić, abyś TY zarabiał(a) więcej pieniędzy, przybliżył(a) się do realizacji Twoich marzeń, przestał ganiać jak chomik w kołowrotku i odzyskał(a) czas dla siebie.

KROK 1
Twój CEL

W dodatku osobiście Tobie w tym POMOGĘ!

W całym procesie realizacji tego planu otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne informacje i materiały, które pomogą Tobie w dążeniu do swojego celu. Otrzymasz WSPARCIE moje i CAŁEJ GRUPY. Dobrego WSPARCIA często nie mamy w naszych domach oraz miejscach pracy. Nasi najbliżsi, przyjaciele i znajomi potrafią, niekiedy boleśnie, ściągać nas na ziemię, gdy tylko zaczynamy pozwalać sobie na marzenia. Powiem od siebie: KONIECZNIE PRZYWOŁUJ SWÓJ ŚWIAT MARZEŃ. Zachęcam, bo będziemy robić kilka ćwiczeń w tym temacie.

Od MARZEŃ bowiem właśnie wszystko się zaczyna!

Bez nich nie ma mowy o tym, żeby cokolwiek się zmieniło. Wtedy żyjemy smutnym życiem, nie zauważając różnicy pomiędzy mijającymi dniami.

Moje marzenia to PODRÓŻE. Na zdjęciach obok możesz zobaczyć niektóre z tysięcy moich zdjęć z bliższych i dalszych podróży po Świecie.

A TWOJE MARZENIA?
Pamiętasz jeszcze o nich?

OSTATNI DZIEŃ TWOJEGO ŻYCIA !?

Może zabrzmi to dołująco, ale pewnego dnia, może nie obejrzysz się kiedy, a obudzisz się w łóżku, w… OSTATNIM DNIU Twojego życia. Być może będziesz wiedzieć, być może nie, że to już właśnie ten dzień. Jedno jest pewne, że wtedy naprawdę będzie już ZA PÓŹNO na jakiekolwiek zmiany. I jeśli nie zrobiłeś(aś) NIC w swoim życiu w kierunku realizacji swoich PASJI i MARZEŃ, czy nawet nie podejmowałeś(aś) prób ODNAJDYWANIA ICH, to WTEDY – W TEN OSTATNI DZIEŃ – poczujesz tak wielki żal, że jednak nic szczególnego nie zrobiłeś(aś) w tym czasie, który został Tobie dany. Trudno opisać ból, który towarzyszy takiej chwili refleksji, jeżeli tylko masz na nią jeszcze czas w końcówce swojego życia.

MARAZM to najgorsza rzecz…

Wiem to z opowieści osób, które ze łzami w oczach dzieliły się ze mną swoim bólem niespełnionego życia. Ludzie ci nie żałowali popełnionych błędów tylko, że nie popełniali ich WIĘCEJ mając szanse na wyciagnięcie lepszych wniosków, że za rzadko podejmowali ryzyko, że w swoim życiu spędzali za mało dobrych chwil.

Sądzę, że MARAZM to najgorsza rzecz jaka może spotkać człowieka w życiu, również CIEBIE. Dlatego pozwalaj sobie na MARZENIA!!! One napędzają ludzi do życia! Do zmian, do nowych doświadczeń, do poczucia, że NAPRAWDĘ ŻYJESZ pełnią swojego życia!

Mam dla Ciebie

90-cio Dniowy Plan Sukcesu

Ciebie nie spotka marazm i żal! Podążaj za moimi wskazówkami, a poprowadzę Ciebie ZA RĘKĘ, krok po kroku, do Twoich MARZEŃ!

ZACZYNAMY!

wojciech karpowicz sdjecie profilowe 1

ZADANIE #1 DLA CIEBIE

KROK 1

TWÓJ CEL

Pierwszym krokiem do tego, aby wejść na ścieżkę zarabiania coraz większej ilości pieniędzy, jest POSIADANIE CELU.

Uważaj: same pieniądze NIE SĄ CELEM, ale to, co z nimi chcesz zrobić.

Może chcesz pojechać na wakacje, wyremontować dom, kupić samochód, spłacić kredyt,  otworzyć swoją firmę… Zastanów się, CO TAKIEGO CHCESZ ZROBIĆ Z PIENIĘDZMI?

Abym mógł Tobie pomóc, muszę wiedzieć, że jesteś osobą, która ma swój CEL. Abyśmy mogli iść dalej razem, wypełnij poniżej ankietę. Wtedy przejdziemy do KROKU 2.

Obejrzyj poniższe wideo, w którym opowiadam Ci o celu, dlaczego jest tak ważny i jak go możesz wyznaczyć.

Przejdź do KROK 2
wypełnij ankietę

KOD FORMULARZA ankieta ma zawierac nastepujace pytania

Po otrzymaniu formularza, wyślę Tobie dostęp do KROKU 2

Bardzo się cieszę, że tu Jesteś! W ten sposób wspólnie zmieniamy nasz kraj, mentalność, podejście do zarabiania oraz do drugiego człowieka. TO jest moja MISJA. Cieszę się, że czujesz z tym swój rezonans i realizujesz kroki. Trzymam kciuki za Twoje sukcesy. Czekam na Ciebie wraz z całą społecznością w BIZNESIE WOLNYCH LUDZI!

biznes wolnych ludzi logo