Poznaj 4 WSKAZÓWKI do tego, aby móc skutecznie, BEZPIECZNIE i szybko rozpocząć zarabianie w Internecie

Witaj 🙂 Nazywam się Wojciech Karpowicz. Od kilkunastu lat zajmuję się BIZNESEM WOLNYCH LUDZI. To pozwala mnie podróżować po świecie, spełniać swoje pasje i zajmować się tym co lubię. Dzisiaj mam dla Ciebie przydatne informacje…

wojciech karpowicz sdjecie profilowe 1

Wiele osób poszukuje w Internecie jakiegoś MAGICZNEGO PRZYCISKU, który natychmiast spowodowałby wpływ dodatkowych pieniędzy na ich konto bankowe.

Poznałem wiele osób, które takim sposobem wpakowały się na poważne miny finansowe. Nie dość, że nie doczekali się żadnych dodatkowych pieniędzy, to na dodatek został im do spłacenia nieciekawy dług rzędu kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Mnie to ominęło, pewnie tylko dlatego, że od wielu lat zajmuję się rozwijaniem swojego BIZNESU WOLNYCH LUDZI…. Gdybym był jeszcze na szlaku „POSZUKIWACZY ZŁOTA” W INTERNECIE, to zapewne też wpadłbym w podobną pułapkę.

UWAŻAJ! Szczególnie, jeśli jeszcze Ciebie to nie spotkało. Dokładnie się zastanów, w co pakujesz swoje pieniądze. Możesz mnie zaufać: MAGICZNY PRZYCISK NIE ISTNIEJE…

Ale MAM DOBRĄ WIADOMOŚĆ. Istnieją pewne zasady, reguły i wzorce, które można wykorzystać, aby zacząć zarabiać pieniądze w Internecie bez dużego ryzyka, a tym bardziej wpadania w długi. Nie oznacza to, że pieniądze „lecą z nieba”. Trzeba włożyć swoją pracę, jednak – jak w znanym przysłowiu „mądra praca popłaca” – stosowanie dobrego i etycznego systemu przynosi oczekiwaną, wymarzoną „lawinę” pieniędzy 🙂

Oto cztery zasady. Jeśli wdrożysz je w swoje życie, to mogą obrócić się w całkiem fajne pieniądze dla Ciebie.

 

WSKAZÓWKA #1

Żeby zarobić, trzeba coś komuś zaproponować, aby kupił…

Zatem najpierw wybierz, co będziesz promować. Możesz rekomendować własne produkty w swoim sklepie (opcja A), lub czyjeś produkty w jego sklepie (opcja B).

Opcja A – jeśli zdecydujesz się tworzyć i promować własne produkty, to musisz się liczyć z tym, że trzeba to wszystko najpierw stworzyć, następnie zapewnić jakąś formę dystrybucji, czyli mieć sklep podłączony do płatności internetowych takich jak Dotpay, PayU, Tpay, Paypal czy inne, a następnie znaleźć klientów, którzy to kupią.

Opcja B – możesz zacząć znacznie łatwiej i szybciej. Zamiast tworzyć własne produkty, to weź czyjś istniejący i odpowiadający Tobie produkt, od kogoś, kto ma już wszystk płatności o gotowe, zrobione prezentacje, podłączone płatności i zajmuje się całą kwestią prawną i organizacyjną.  Ty zajmij się TYLKO szukaniem klienta. Jedna mała „działka” do zrobienia, zamiast wszystko od podstaw. Wtedy zarobisz na poleceniu czyjegoś produktu i masz znacznie mniej roboty do wykonania.

 

WSKAZÓWKA #2

Zanim zaczniesz, zastanów się: Po co to robisz?

Jakie jest Twoje DLACZEGO ??? Bez tego Twój zapał szybko opadnie i stwierdzisz, że ten cały INTERNET to nie dla Ciebie, i że jednak pójdziesz do pracy na etat. Polecam Tobie gorąco książkę pod tytułem „ZACZYNAJ OD Dlaczego”.

Większość osób bagatelizuje ten element, robiąc ogromy błąd. Wiele osób też chętnie by sobie wyznaczyło cel, tylko myślą, że to musi być coś szczególnego i nie wiedzą, jak odnaleźć to, czego rzeczywiście chcą. Moja rada, po prostu zadaj sobie pytanie:

„Co chciałbym / chciałabym, aby dzięki zarabianiu w Internecie, zmieniło się w moim życiu?”

I wypisz… to właśnie JEST TWÓJ CEL… nawet, jeżeli nie ostateczny. Nad tym może trzeba będzie popracować dłużej, ale jest to dobry punkt wyjścia, który ZMOTYWUJE Ciebie do codziennej pracy.

 

WSKAZÓWKA #3

Znajdź kogoś, kto już to zrobił!

Kogoś, kto pokaże Tobie, jak używać narzędzi potrzebnych do szukania klientów i partnerów w Internecie. Jak to zrobić, żeby ktoś kupił produkt, który polecasz. Kogoś, kto ma doświadczenie, ale i chętnie dzieli się wiedzą.

 

WSKAZÓWKA #4

Buduj pasywne dochody!

W encyklopedii przeczytasz, że Dochód pasywny – oznacza dochód bez stałego angażowania własnej pracy”Możesz tak zorganizować swoje działania, aby Twoja RAZ wykonana praca przynosiła dochód WIELOKROTNIE. Zobacz… szukasz klientów, promujesz czyjś, ale zgodny z Tobą produkt i zarabiasz prowizję wielokrotnie, bo od każdego zakupu.

Lub…. budujesz własną sieć klientów na polecane produkty i zarabiasz z raz wykonanej pracy przez wiele tygodni, miesięcy, a nawet lat otrzymując zbiorczy procent jako swój zysk od obrotu handlowego…

 

FAJNE?

Zarabiasz za każdym razem, kiedy osoby z Twojej sieci robią dla siebie zakupy. Ty nie uczestniczysz w tym procesie zakupowym. Oni sami dokonują zakupów, gdy chcą. 

Nie musisz zajmować się ich dostawą, magazynowaniem, rozliczaniem, księgowaniem, organizacją techniczną sprzedaży i całą tą otoczką. Robi to właściciel towaru. Ty zarabiasz prowizję od każdej sprzedaży teraz i w przyszłości dzięki tworzeniu własnej grupy klientów. Prowizja wpada na Twoje konto. Logujesz się kiedy chcesz i w czasie rzeczywistym sprawdzasz, czy ktoś zrobił zakupy oraz ile prowizji dostałeś(aś).

Poznaj 3 kroki:

KROK 1 – Jak szybko i sprytnie wyznaczyć swój cel?

KROK 2 – Jak wybrać odpowiednią firmę/osobę do współpracy?

KROK 3 – Jak wybrać odpowiedni produkt do polecania
i
 zarabiać wielokrotnie z raz wykonanej pracy?

Opisałem i omówiłem to w mini kursie. Ten kurs możesz przerobić w jedną godzinę już za chwilę. Daję Tobie go BEZPŁATNIE oraz niezobowiązująco. 

Jestem przekonany, że będzie to świetny START do tego, abyś mógł(a) rozwinąć swoje skrzydła, znaleźć odpowiedni dla siebie produkt oraz wybrać osobę, która pomoże Tobie zacząć zarabiać swoje pieniądze w Internecie

ZACZNIJ 3 KROKI do Sukcesu TERAZ
BEZPŁATNY MINI KURS – 1 godzina

Zacznij tutaj KROK 1
Gdzie wysłać Tobie dostep?

KOD FORMULARZA