Czy Twoje życie wygląda tak, jak sobie życzysz? Co zrobić, aby od razu zacząć wszystko zmieniać na lepsze?

Witaj 🙂 Nazywam się Wojciech Karpowicz. O mnie możesz posłuchać i poczytać w innych zakładkach, a teraz…

… pozwól, że opowiem Tobie pewną historię…

wojciech karpowicz sdjecie profilowe 1

Poznałem niedawno Roberta, jadąc pociągiem z Gliwic do Szczecina. Tak na marginesie – polecam Tobie moją metodę na lepsze wykorzystywanie czasu… Podróżuję pociągiem na długich trasach, gdyż mam wtedy czas na załatwienie wielu spraw, pisanie nowych artykułów oraz rozmowy z moim Zespołem. Zatem spędzam ten czas znacznie bardziej produktywnie niż, gdybym siedział kilka godzin za kółkiem swojego samochodu. Ale wracając do tematu…

Więc jadąc tym pociągiem poznałem Roberta. Właśnie zadzwonił do niego telefon i Robert powiedział do słuchawki tak:

– Nie wiem. Nie. Nie mamy na to pieniędzy. Dobra pogadamy w domu.

W dodatku był wyraźnie zdenerwowany i niezadowolony. Patrzył w okno jadącego pociągu wyraźnie myśląc o czymś niemiłym.To przecież widać na twarzy.

Wiesz…. Tak naprawdę z Robertem nigdy nie rozmawiałem i nawet nie wiem, czy on ma tak na imię.

Jednak wiem, że problem finansowy dotyczy nie tylko tego mężczyzny z pociągu.

Bardzo prawdopodobne, że Ciebie też nie stać na wiele rzeczy, które chcesz mieć. Bardzo prawdopodobne, że posiadasz zobowiązania finansowe, które musisz spłacać.

Może nie masz żadnych oszczędności, a jeśli już w końcu odłożysz jakąś kwotę, to wydarzy się coś, co sprawia, że musisz te oszczędności wydać i znów nie masz.

Bardzo możliwe, że nie jeździsz na wakacje takie jakbyś chciał(a), albo wcale na nie nie jeździsz. Święta to zawsze frustracja i totalne czyszczenie się z kasy, a potem znowu trzy miesiące z tego wychodzisz albo dłużej.

Sylwester? U znajomych albo na placu w mieście lub po prostu w domu przed telewizorem.

Twoja praca nie daje Tobie perspektyw finansowych. Nie ma mowy, aby ta sytuacja sama uległa zmianie na lepsze. Pewne jest, że stuprocentowej podwyżki czy premii nikt Tobie nie da. Niby to wiesz… ale nie chcesz o tym myśleć.

Więc wstajesz co rano… i jutro znowu wstaniesz. Mimo, że się Tobie nie chce, bo nie ma to głębszego sensu  dla Ciebie. Nie myślisz jednak o tym na co dzień. Jakoś tak liczysz, że „coś się stanie”, że „coś się zmieni”… kiedyś.

Bądź ze sobą szczery(a)… po prostu zarabiasz za mało, aby starczyło Tobie na takie życie jakiego chcesz. Na te wydatki, które by Ciebie uszczęśliwiały, sprawiały radość, poczucie, że ŻYJESZ i czerpiesz z tego życia, a nie wegetujesz.

Zatem pytanie, jakie potrzebujesz sobie zadać brzmi:

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ WIĘCEJ?

Prawda?
To rozwiązałoby wiele Twoich problemów.

Wyobraź sobie, że od dziś co miesiąc zaczynasz zarabiać dwa razy więcej, niż w tej chwili. W pierwszym miesiącu pewnie pooddajesz kasę, którą jesteś gdzieś komuś winny(a) no i pewnie kupisz sobie coś extra. Gdy już wszystko oddasz to pewnie postanowisz odłożyć na wycieczkę, którą NARESZCIE zrealizujesz!

Pewnie zainwestujesz też w siebie – fryzjer, masaż, nowe ubranie, lepsze jedzenie. Coś dla przyjemności – wyjścia do kina, teatru, do kawiarni i restauracji, które zawsze mijasz i nigdy nie stać Ciebie było, aby tam wejść i coś kupić, aby się zrelaksować.

Pewnie też zaczniesz robić coś dla swojej pasji. Narty? Wspinaczka? Góry? Jachty? Jazda konna? Życie zaczyna nabierać blasku.

No więc, jak zacząć zarabiać conajmniej jeszcze raz tyle, co teraz zarabiasz lub więcej?

Widzisz, żyjemy w czasach NIESAMOWITYCH. Jest tyle możliwości teraz ile NIGDY jeszcze ludzkość nie miała.

Jest INTERNET.  Czasy nowej ekonomii.

Niestety wiele osób po prostu nie zdaje sobie z tego wszystkiego sprawy i żyje w schematach jeszcze z poprzedniej epoki: skończ szkołę, znajdź dobrą pracę, trzymaj się jej jak najdłużej, załóż rodzinę i jakoś będzie, aby do emerytury.

Te czasy już minęły. A osoby, które próbują tak żyć… no właśnie, są nieszczęśliwe.

Teraz na wyciągnięcie ręki MASZ całkiem inne MOŻLIWOŚCI. Życie i praca, jaką można mieć, mogą być bardzo kolorowe i urozmaicone.

Od kilkunastu lat zajmuję się zajęciem, które daje mi pełną niezależność i wolność aktywnego działania, np. właśnie podczas jazdy pociągiem.

Internet daje dostęp do TYSIĘCY i MILIONÓW ludzi, a więc ogromny rynek stoi przed Tobą otworem!

Moje dochody comiesięczne przekraczają 10 tysięcy złotych. Pracuję kiedy chcę, z kim chcę, gdzie chcę. Robię to, co lubię, więc ciężko to nazwać typową pracą z tamtej, minionej epoki.

Dodatkowo DBAM O SWOJE ZDROWIE.

Bo na cóż mnie pieniądze i czas, gdy byłbym przykuty do łóżka z wyrokiem „poważnej choroby”?

Wtedy żadna kwota pieniędzy Ciebie nie pocieszy, ani to, że masz wolne, bo jesteś na L4. Takiego „wolnego czasu” raczej nikt nie chce.

ZDROWIE to dla mnie FUNDAMENT, dzięki któremu mogę aktywnie działać. Pracować na własnych warunkach, z pasją, satysfakcją i korzyścią dla innych ludzi oraz siebie.

Tylko wtedy, gdy to idzie w parze, można odczuwać szczęście, moim zdaniem.

Tymczasem wiele osób nie ma pieniędzy i często przez to też zdrowie im szwankuje. Stres, złe odżywianie i niedbanie o siebie to prosta droga do szpitalnego łóżka. To tylko kwestia czasu. Jeśli tak żyjesz, to nie pytaj „czy Ciebie też to spotka?„… raczej zacznij się zastanawiać „kiedy Ciebie to spotka?”… Według mnie to tylko kwestia czasu.

Jednak możesz zmienić bieg przyszłych wydarzeń. Zacząć świadomie przeżywać każdy dzień i świadomie budować swoją przyszłość.

Pomyśl… jak będzie wyglądało Twoje życie za 5 lat, jeśli nic nie zrobisz, nic nie zmienisz? Jaką masz gwarancję, że choćby tą dzisiejszą nielubianą pracę nadal będziesz mieć? A co z innymi rzeczami, które chcesz mieć i marzeniami, których chcesz doświadczyć i  przeżyć?

A teraz pomyśl, jeśli ktoś pokazałby Tobie nową… inną ścieżkę. I krok po kroku prowadził Ciebie, pomagał Tobie, odkrywał przed Tobą nowe możliwości, horyzonty… gdzie wtedy będziesz za 5 lat?

CZY CHCESZ ZACZĄĆ kolejny etap swojego życia z nowymi perspektywami?

Czy chcesz poznać moje sposoby budowania dochodu, organizacji pracy i zabezpieczenia również swojego zdrowia?

Możesz rozpocząć TERAZ. Postawić PIERWSZY KROK już od razu.

NIC się nie zmieni, jeśli TY czegoś nie zmienisz.

Daj sobie szansę.

Zapraszam Ciebie! Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać pierwszą wskazówkę.

Do zobaczenia po drugiej stronie.

Zacznij tutaj KROK 1
Gdzie wysłać Tobie dostęp?

KOD FORMULARZA